Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2012.09.09. Dunaújváros

2012.10.01

                         EREDMɐNYJEGYZɐK
                          
                           ŐSZ KUPA 
Ideje: 2012.09. 09. Versenynaptári szám: 230/B-09/32
Helye: 2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.

  Légpuska 20 lövés
 
1.  Kalmár Ferenc      1967 Sasszem SLE             91  92  183      
2.  Jermann Miklós     1965 Dunaújvárosi LSE        85  89  174      
3.  Tóth Viktor        1986 KSE Kalocsa             79  83  162      
4.  Kárpáti Lajos      1991 Vízügyi LK Baja         70  67  137      
                          
  Légpuska 60 lövés
                          
1.  Kárpáti Lajos      1991 Vízügyi LK Baja         82  85  72  87  82  88  496
                          
  Légpisztoly 20 pont
                          
1.  Kálmán Csaba       1970 Verebért Egylet         94  97  191      
2.  Geri Péter         1991 KSE Kalocsa             94  92  186      
3.  Tóth Viktor        1986 KSE Kalocsa             91  91  182      
4.  Gál Bence          1996 Vízügyi LK Baja         89  90  179      
5.  Tóbiás Nándor      1962 Dunaújvárosi LSE        90  97  177      
6.  Gál Sándor         1966 Vízügyi LK Baja         85  90  175      
7.  Gál Zsombor        1998 Vízügyi LK Baja         84  80  164      
8.  Varjas József      1954 Zirc                    77  77  154      
9.  Krasznai Dzseinfer 1996 Csepel LE               73  72  145      
                          
  Légpisztoly 40 pont
                          
1.  Kékesi Gabriella   1988 Csepel LE               76  78  76  75  305    
                          
  Légpisztoly 60 lövés
                          
1.  Kálmán Csaba       1970 Verebért Egylet         95  92  96  94  89  92  558
2.  Velicskó Marcell   1995 Csepe LE                93  91  93  93  89  90  549
3.  Tóth Viktor        1986 KSE Kalocsa             96  91  93  87  89  91  547
4.  Szász Dezső        1979 Dunújvárosi LSE         88  86  91  88  90  94  537
                          
  Sportpisztoly 20 pontlövés férfi
                          
1.  Deme Zoltán        1981 Csepel LE              185        
2.  Szatke László      1932 MTECH                  184        
3.  Szász Dezső        1979 Dunaújvárosi LSE       182        
4.  Horváth Ferenc     1959 Dunaújvárosi LSE       179        
5.  Gál Sándor         1966 Vízügyi LK Baja        177        
6.  Velicskó Marcell   1995 Csepel LE              171        
7.  Gál Bence          1996 Vízügyi LK Baja        163        
8.  Gurisatti Gyula    1944 Dunaújvárosi LSE       162        
9.  Ébl György         1957 Dunaújvárosi LSE       155        
10. Varjas József      1954 Zirc                   153        
11. Szűcs László       1953 JászfelsőszentgyörgyLK 150        
12. Lincz István       1976 Sasszem SLE            145        
13. Gál Zsombor        1998 Vízügyi LK Baja        129        
                          
  Sportpisztoly 20 pontlövés nő
                          
1.  Csepregi Katalin   1982 BKV-TTE                179        
2.  Hollandi Katalin   1951 MTECH                  169  8x10      
3.  Kékesi Gabriella   1988 Csepel LE              169  6x10      
4.  Jakab  Diána       1956 MTECH                  161        
5.  Krasznai Dzsenifer 1996 Csepel LE              139        
                          
                          
  Központi gyújtású pisztoly 20 pontlövés
                          
1.  Kendl József       1954 Sasszem SLE            168        
2.  Szatke László      1932 MTECH                  165        
3.  Hollandi Katalin   1951 MTECH                  164        
4.  Jakab Diána        1956 MTECH                  156        
5.  Szűcs László       1953 JászfelsőszentgyörgyLK 155        
6.  ɐbl György         1957 Dunaújvárosi LSE       149        
                          
  Szabadpisztoly 60 lövés
                          
1.  Velicskó Marcell   1995 Csepel LE               87  89  79  78  79  81  493
2.  Szabó Máté         1993 Csepel LE               76  80  85  78  74  82  475
3.  Gurisatti Gyula    1944 Dunaújvárosi LSE        81  79  85  70  66  77  458
4.  Hollandi Pál       1949 MTECH                   73  78  69  66  70  85  441
                          
  Kisöbű sportpuska 60 fekvő
                          
1.  Molnár Anikó       1967 BHSE                    98  97  99  94  96  97  581
                          
  Kisöbű sportpuska 3x20 összetett
                         
1.  Molnár Anikó       1967 BHSE                    97  98 - 90 92 - 95 94  566
                          
  Kisöbű szabadpuska 60 fekvő
                          
1.  Farkas Ferenc      1965 Zámolyi LK              94  96  97  96  96  98  577
                          
  Nyíltirányzékú kispuska 30 fekvő
                          
1.  Szűcs László       1953 JászfelsőszentgyörgyLK  85  85  89    259  
2.  Komáromi Csaba     1968 Vízügyi LK Baja         80  93  81    254  
3.  Jermann Miklós     1965 Dunaújvárosi LSE        86  84  83    253  
4.  Varjas József      1954 Zirc                    83  78  86    247  
                          
  Standard puska 30 fekvő:
                          
1.  Krasznai Dzsenifer 1996 Csepel LE               97  99  95    291  
2.  Komáromi Csaba     1968 Vízügyi LK Baja         94  88  92    274  
3.  Karsay Jolán       1978 Vízügyi LK Baja         89  94  88    271  
4.  Karsay Lehelné     1956 Vízügyi LK Baja         91  89  89    269  

5.  Kalmár Ferenc      1967 Sasszem SLE             88  90  86    264  
                          
   Standard puska 3x10 összetett:
                          
1.  Krasznai Dzsenifer 1996 Csepel LE               93  87  91    271  
                          
Dunaújváros, 2012. szeptember 9.